Poštovani,

Obaveštavamo vas de će Škola fudbala Žarkovo organizovati letnje pripreme u Brzeću ( KOPAONIK ), u periodu od 05.08 , do 12. 08. za dečake rođene 2011 godine I starije .

Izuzetni uslovi za rad , kao I bogat sadržaj aktivnosti za slobodno vreme ( igralište za decu ispred samog hotela , stoni tenis , bilijar , igraonica za decu , bioskop ..), koje nudi ovaj hotel , uticali su na to da Brzeće i ove godine bude naša destinacija kada su u pitanju sportske pripreme za decu. U okviru dnevnih aktivnosti predviđeni su : dva treninga dnevno (ujutru I popodne), prijateljske utakmice sa ekipama iz drugih škola fudbala , kao i teoretsko predavanje u vidu video prezentacije koje će sa decom sprovoditi naši treneri i stručno osoblje.

Hotel “JUNIOR” *** (www.juniorhotel.rs) -All seasons sports & spa resort nalazi se u Brzeću na idealnoj nadmorskoj visini od 1100 m, što se uklapa u optimalne visinske uslove za kvalitetne sportske trenažne procese. Optimalna nadmorska visina na kojoj se nalazi hotel, omogućava sprovođenje treninga sa maksimalnim intezitetima i postojanje svih pozitivnih komponenti nedostatka kiseonika u cilju poboljšanja performansi sportista. Hotel Junior u svojoj ponudi izdvaja 4 fudbalskih terena : teren za mali fudbal na veštačkoj travi dimenzija 20 X 40 m , fudbalski teren 55 X 30 m (veštačka trava ), fudbalski teren (veštačka trava) 90 X 60 m, fudbalski teren (prirodna trava) 60 X 40 m, takođe svaki od terena je osvetljen kako bi treninzi mogli da se održavaju i u večernjim satima .

Ponuda obuhvata :

-        Dvokrevetne I trokrevetne sobe

-        Doručak , ručak, večera ( 7 punih pansiona )

-        Korišćenje terena

-        Salu za sastanke

-        Odigravanje prijateljskih utakmica

CENA : 195 evra + troškovi prevoza ( do 20evra)   (roditeljski satanak – 7 dana pred put)

Plačanje se vrši u 6 mesečnih rata ili možete sami rasporediti rate u dogovoru sa trenerom grupe :

I rata – 35 evra do 01.03.            III rata - 35 evra do 01.05.             V rata – 35 evra do 01.07.

II rata - 35 evra do 01.04.            IV rata - 35 evra do 01.06.         VI rata – 20 evra + PREVOZ do 01.08.

Rok za prijavljivanje je do 01. 03.2018. ili do popune mesta

NOVOGODIŠNJA PROSLAVA KLUBA 2018NOVOGODIŠNJA PROSLAVA KLUBA 2018
09 Dec 2016 13:29 - Super User

    ŠKOLA FUDBALA ŽARKOVO 16 GODINU ZA REDOM ORGANIZUJE BESPLATU, TRADICIONALNU NOVOGO [ ... ]

Saznaj vise
LEKARSKI PREGLED LEKARSKI PREGLED
14 Oct 2016 21:38 - Super User

SLEDEĆI REDOVAN LEKARSKI PREGLED  NA SVIM NAŠIM LOKACIJAMA BIĆE ORGANIZOVAN NA PROLEĆE. SV [ ... ]

Saznaj vise
ZIMSKI FUDBALSKI KAMP ZIMSKI FUDBALSKI KAMP "MLADI FUDBALSKI TALENTI" - ...
30 Aug 2016 19:39 - Super User

Škola fudbala PFK “Žarkovo 2000”, pod pokroviteljstvom Grada Beograda – Gradske uprave [ ... ]

Saznaj vise
Ostalo
© 2019 Skola fudbala Zarkovo
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top