Poštovani,

Obaveštavamo vas de će Škola fudbala Žarkovo organizovati letnje pripreme u Brzeću ( KOPAONIK ), u periodu  od 06.08 , do 13. 08. za dečake rođene 2010 godine I starije .

Izuzetni uslovi za rad , kao I bogat sadržaj aktivnosti za slobodno vreme ( igralište za decu ispred samog hotela , stoni tenis , bilijar , igraonica za decu , bioskop ..), koje nudi ovaj hotel , uticali su na to da Brzeće i ove godine bude naša destinacija kada su u pitanju sportske pripreme za decu. U okviru dnevnih aktivnosti predviđeni su : dva treninga dnevno (ujutru I popodne), prijateljske utakmice sa ekipama iz drugih škola fudbala , kao i teoretsko predavanje u vidu video prezentacije koje će sa decom sprovoditi naši treneri i stručno osoblje.

Hotel “JUNIOR” *** (www.juniorhotel.rs) -All seasons sports & spa resort nalazi se u Brzeću na idealnoj nadmorskoj visini od 1100 m, što se uklapa u optimalne visinske uslove za kvalitetne sportske trenažne procese. Optimalna nadmorska visina na kojoj se nalazi hotel, omogućava sprovođenje treninga sa maksimalnim intezitetima i postojanje svih pozitivnih komponenti nedostatka kiseonika u cilju poboljšanja performansi sportista. Hotel Junior u svojoj ponudi izdvaja 4 fudbalskih terena :

- teren za mali fudbal na veštačkoj travi dimenzija 20 X 40 m , fudbalski teren 55 X 30 m (veštačka trava ), fudbalski teren (veštačka  trava) 90 X 60 m, fudbalski teren (prirodna trava) 60 X 40 m, takođe svaki od terena je osvetljen kako bi treninzi mogli da se održavaju i u večernjim satima .

Ponuda obuhvata :

-        Dvokrevetne I trokrevetne sobe

-        Doručak , ručak, večera ( 7 punih pansiona )

-        Korišćenje terena

-        Salu za sastanke

-        Odigravanje prijateljskih utakmica

   CENA : 195 evra + troškovi prevoza   (roditeljski satanak  – 7 dana pred put)

Plačanje se vrši u 6 mesečnih rata ili možete sami rasporediti rate u dogovoru sa trenerom grupe  :

I rata – 35 evra do 01.03.             III rata - 35 evra do 01.05.             V rata – 35 evra  do 01.07.

II rata - 35 evra do 01.04.             IV rata -  35 evra do 01.06.          VI rata – 20 evra   + PREVOZ  do 01.08.

Rok za prijavljivanje je do 01. 03.2017.  ili do popune mesta

Izjasnite se tako što ćete zaokružiti       :                    DA         -              NE

  IME I PREZIME DETETA I BROJ TELEFONA JEDNOG RODITELJA  : _________________________________

NOVOGODIŠNJA PROSLAVA KLUBA NOVOGODIŠNJA PROSLAVA KLUBA
09 Dec 2016 13:29 - Super User

    ŠKOLA FUDBALA ŽARKOVO OVE GODINE SLAVI 15 GODINA SVOG POSTOJANJA I TAKOĐE ORGANIZ [ ... ]

Saznaj vise
LEKARSKI PREGLED LEKARSKI PREGLED
14 Oct 2016 21:38 - Super User

OBAVEŠTAVAMO SVE ČLANOVE DA ĆE SLEDEĆI REDOVAN LEKARSKI PREGLED KLUBA BITI ODRŽAN U APRILU 2018 [ ... ]

Saznaj vise
Korektivna gimnastikaKorektivna gimnastika
30 Aug 2016 19:39 - Super User

Poštovani, Obaveštavamo vas da Škola fudba Žarkovo u saradnji sa Fakultetom sporta i fiz [ ... ]

Saznaj vise
Ostalo
© 2017 Skola fudbala Zarkovo
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top