ZELENA           
             
RED. BR.  IME I PREZIME  GODIŠTE        
1 MIHAJLO MAKSIMOVIĆ 2010        
2 MILADIN MILADINOVIĆ 2010        
3 ANDRIJA ŽUJOVIĆ 2010    BALON   ALTINA  
4 LANA ZARUBICA 2008        
5 PAVLE RISTANOVIĆ 2010    JUSTINA   POPOVIĆA  30
6 MATEJA KUNIĆ 2010        
7 STEFAN GOJSOVIĆ 2010  

 NEDELJA 

 10.11.2019.  
8 STRAHINJA DUŠANOVIĆ 2010        
9 UGLJEŠA ĐURIĆ 2010    od  09:45h  
10 ANDRIJA ĐURČEVIĆ 2010        
11 LUKA STEFANOVIĆ 2010        
12            
             
  BELA           
             
RED. BR.  IME I PREZIME  GODIŠTE        
1 SLAVKO RADOJČIĆ 2010        
2 ALEKSA MARINKOVIĆ 2010  

 BALON

 ALTINA  
3 ANDREA STOJAKOV 2010        
4 MILOŠ KRSTANOVIĆ 2010        
5 NIKOLA STEFANOVIĆ 2010   JUSTINA   POPOVIĆA   30 
6 NIKOLA FILIPOVIĆ 2010        
7 STEFAN LAZIĆ 2010    NEDELJA  10.11.2019.   
8 VEDRAN MATIĆ 2010        
9 VOJIN VUČKOVIĆ 2010    OD   10:30h  
10 MIHAILO NIKOLIĆ 2010        
11 STRAHINJA TRIŠIĆ 2010        
12            
             
  PLAVA           
             
RED. BR.  IME I PREZIME  GODIŠTE        
1 MARKO MATIĆ 2010        
2 LAZAR ŽIVANOVIĆ 2010   NEDELJA 11.10.2019  
3 LAZAR IVANOVIĆ 2010   OD 14:35h  
4 NIKOLA ANĐELKOVIĆ 2010        
5 OGNJEN BOKIĆ 2010   BALON "OLIMP"  
6 VUKAŠIN RISTANOVIĆ 2010   OLIMP    
7 VUK PAVLOVIĆ 2010        
8 MILOŠ DRAGAŠEVIĆ 2010        
9 ALEKSA MAVRAK 2010        
10 DANILO CVIJOVIĆ 2010        
11 LAZAR DAVIDOVIĆ 2010        
12            
  SIVA           
             
RED. BR.  IME I PREZIME  GODIŠTE        
1 ALEKSA DOBROSAVLJEVIĆ 2010   NEDELJA 11.10.2019  
2 NEMANJA MILENKOVIĆ 2010   OD 15:20h  
3 MARKO ŠĆEPANOVIĆ 2010        
4 LUKA DRAGIĆ 2010   BALON "OLIMP"  
5 LUKA JEREMIĆ 2010   OLIMP    
6 MARKO STANOJEVIĆ 2010        
7 LUKA STANIĆ 2010        
8 ANDREJ JOVANOVIĆ 2010        
9            
10            
11            
12            
             
             
             
             
             
  CRVENA          
RED.BR IME I PREZIME GODIŠTE        
1 NIKOLA GRBIĆ 2010        
2 ANDRIJA RADOVANOVIĆ 2010   SUBOTA 09.11.2019  
3 DANILO KATIĆ 2010   OD 14:30h  
4 MILOŠ IVKOVIĆ 2010        
5 FILIP ZORIĆ 2011   BALON "BRAZIL"  
6 ALEKSA STOJŠIĆ 2010   PORED HALE "PIONIR"
7 DAVID GOLUBOVIĆ 2010        
8 VUK BRAŠANAC 2010        
9 ALEKSANDAR PROTIĆ 2010        
10 ALEKSA KOSTIĆ 2011        
  ŽUTA           
             
RED. BR.  IME I PREZIME  GODIŠTE        
1 FILIP ZDRAVKOVIĆ 2010        
2 STRAHINJA KNEŽEVIĆ 2010   SUBOTA 09.11.2019  
3 MILOŠ MITIĆ 2010   OD 12:30h  
4 MILAN GAGIĆ 2010        
5 ANDRIJA ANTIĆ 2010   BALON "BRAZIL"  
6 NEMANJA POPOVIĆ 2010   PORED HALE "PIONIR"
7 JOVAN KOKOVIĆ 2010        
8 FILIP VASIĆ 2010        
9            
10            
11            
12            

 

 

 

 

NOVOGODIŠNJA PROSLAVA KLUBA 2018NOVOGODIŠNJA PROSLAVA KLUBA 2018
09 Dec 2016 13:29 - Super User

    ŠKOLA FUDBALA ŽARKOVO 16 GODINU ZA REDOM ORGANIZUJE BESPLATU, TRADICIONALNU NOVOGO [ ... ]

Saznaj vise
LEKARSKI PREGLED LEKARSKI PREGLED
14 Oct 2016 21:38 - Super User

SVI ČLANOVI KOJI NISU OBAVILI LEKARSKI PREGLED MOGU TO UČINITI U REPUBLIČKOM ZAVODU ZA SPORT U  [ ... ]

Saznaj vise
ZIMSKI FUDBALSKI KAMP ZIMSKI FUDBALSKI KAMP "MLADI FUDBALSKI TALENTI" - ...
30 Aug 2016 19:39 - Super User

Škola fudbala PFK “Žarkovo 2000”, pod pokroviteljstvom Grada Beograda – Gradske uprave [ ... ]

Saznaj vise
Ostalo
© 2019 Skola fudbala Zarkovo
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top