Poštovani,

Obaveštavamo vas da Škola fudba Žarkovo u saradnji sa Fakultetom sporta i fizičkog vaspitanja i centrom „ Kinesis“, u okviru svoje usluge uvodi i korektivnu givnastiku čime brinemo o opštem zdravstvenom statusu naše dece.

Pored elementarne tehnike i igre, profesor Korektivne gimnastike sprovodiće pregled i ocenjivanja telesnog statusa i statusa stopala, razvoj profesionalnog i rekreativnog sporta i korektivne gimnastike kao i dijagnostika poremećaja u razvoju dece sa programom otklanjanja istih.

Cilj i ideja nam je da samo zdravo dete može biti uspeštan sportista – fudbaler . Otkrivanjem ranih poremećaja u držanju tela, preduzimanje mera prevencije i korekcije biće nam jedan od zadataka škole.

Sportski pozdrav  !

Škola fudbala Žarkovo

NOVOGODIŠNJA PROSLAVA KLUBA 2018NOVOGODIŠNJA PROSLAVA KLUBA 2018
09 Dec 2016 13:29 - Super User

    ŠKOLA FUDBALA ŽARKOVO 16 GODINU ZA REDOM ORGANIZUJE BESPLATU, TRADICIONALNU NOVOGO [ ... ]

Saznaj vise
LEKARSKI PREGLED LEKARSKI PREGLED
14 Oct 2016 21:38 - Super User

SLEDEĆI REDOVAN LEKARSKI PREGLED  NA SVIM NAŠIM LOKACIJAMA BIĆE ORGANIZOVAN NA PROLEĆE. SV [ ... ]

Saznaj vise
Korektivna gimnastikaKorektivna gimnastika
30 Aug 2016 19:39 - Super User

Poštovani, Obaveštavamo vas da Škola fudba Žarkovo u saradnji sa Fakultetom sporta i fiz [ ... ]

Saznaj vise
Ostalo
© 2018 Skola fudbala Zarkovo
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top