Poštovani,

Obaveštavamo vas da od sada svi članovi Škole fudbala Žarkovo, mogu dobiti preko kluba za sebe i svoje najbliže kartice sa popustom za kupovinu u prodavnicama sportske opreme „ ĐAK“ . Kartice sa popustom možete zatražiti kod trenera svoje grupe dok je broj kartica koje možete zadužiti neograničen. Račun koji dobijete prilikom kupovine dostavite klubu preko svojih trenera grupe sa ispisanim imenom i prezimenom deteta, kao i kontakt telefonom čime ćete učestvovati u nagradnoj igri na kraju godine i dobiti na poklon neku od vrednih nagrada ( patike , trenerke, lopte, komplet opreme svog kluba i još mnoge druge nagrade ).

BUDI FACA – NABACI NOVU KOLEKCIJU !

NOVOGODIŠNJA PROSLAVA KLUBA 2018NOVOGODIŠNJA PROSLAVA KLUBA 2018
09 Dec 2016 13:29 - Super User

    ŠKOLA FUDBALA ŽARKOVO 16 GODINU ZA REDOM ORGANIZUJE BESPLATU, TRADICIONALNU NOVOGO [ ... ]

Saznaj vise
LEKARSKI PREGLED LEKARSKI PREGLED
14 Oct 2016 21:38 - Super User

OBAVEŠTAVAMO SVE ČLANOVE DA ĆE SLEDEĆI REDOVAN LEKARSKI PREGLED KLUBA  ZA ČLANOVE KOJI TRE [ ... ]

Saznaj vise
Korektivna gimnastikaKorektivna gimnastika
30 Aug 2016 19:39 - Super User

Poštovani, Obaveštavamo vas da Škola fudba Žarkovo u saradnji sa Fakultetom sporta i fiz [ ... ]

Saznaj vise
Ostalo
© 2018 Skola fudbala Zarkovo
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top