Poštovani,

Obaveštavamo vas da od sada svi članovi Škole fudbala Žarkovo, mogu dobiti preko kluba za sebe i svoje najbliže kartice sa popustom za kupovinu u prodavnicama sportske opreme „ ĐAK“ . Kartice sa popustom možete zatražiti kod trenera svoje grupe dok je broj kartica koje možete zadužiti neograničen. Račun koji dobijete prilikom kupovine dostavite klubu preko svojih trenera grupe sa ispisanim imenom i prezimenom deteta, kao i kontakt telefonom čime ćete učestvovati u nagradnoj igri na kraju godine i dobiti na poklon neku od vrednih nagrada ( patike , trenerke, lopte, komplet opreme svog kluba i još mnoge druge nagrade ).

BUDI FACA – NABACI NOVU KOLEKCIJU !

NOVOGODIŠNJA PROSLAVA KLUBA 2018NOVOGODIŠNJA PROSLAVA KLUBA 2018
09 Dec 2016 13:29 - Super User

    ŠKOLA FUDBALA ŽARKOVO 16 GODINU ZA REDOM ORGANIZUJE BESPLATU, TRADICIONALNU NOVOGO [ ... ]

Saznaj vise
Ostalo
© 2019 Skola fudbala Zarkovo
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top